Jeśli szukacie produktu, który sprawi, że Wasza skóra nabierze pięknego brązowego koloru ( pierwsze efekty już po 2h!) dobrze trafiliście.

Bez nadmiernego wystawiania ciała na promienie słoneczne, które oczywiście przy odpowiednim zabezpieczeniu i dawce są nam potrzebne. Nie zawsze jednak uzyskujemy wtedy opaleniznę marzeń.

Ostatnio zaczęłam testować samoopalacz od Arbonne Polska ( do twarzy i ciała) i żałuję, że zrobiłam to dopiero teraz. Miałam przykre doświadczenia z samoopalaczami i odstawiłam je na długi czas. Brudziły, zostawiały na skórze plamy, odcień skóry stawał się pomarańczowy zamiast brązowego. Często też zwyczajnie śmierdziały gdyż były pewnie wypełnione szkodliwą chemią.

Jak możemy przeczytać w magazynie Vogue, który poleca nasz ekskluzywny produkt:

” Dwie godziny. Tyle wystarczy, żeby zobaczyć skutek działania samoopalacza Liquid Sunshine Arbonne. Kosmetyk zawiera aloes i zieloną herbatę, więc dodatkowo koi i nawilża skórę. Dobre jest to, że można go stosować 2-3 dni pod rząd, aby uzyskać mocniejszy, bardziej intensywny kolor. Jak wszystkie produkty tej marki pięknie pachnie, ale… zawiera DHA (składnik, który powoduje syntezę melaniny w skórze i odpowiada za opaleniznę), więc po kilku godzinach poczujesz charakterystyczny zapach. Natomiast kolor skóry jest na medal – brązowy.”

Dla mnie zapach był bardzo delikatny i niedrażniący.

To co zauważyłam, to lekka i nietłusta konsystencja szybko schnąca, dzięki której produkt bardzo fajnie rozsmarowuje się na skórze. Dzięki niej nie pozostawia klejącego się osadu ani smug czy odbarwień co uważam za duży plus.

Kluczowe składniki:

Sok z liści aloesu , wyciąg z liści zielonej herbaty ,wyciąg z szarotki alpejskiej oraz wyciąg z pestek winogron nawilżają i koją skórę

Dihydroxyaceton (DHA) Jest to cząsteczka cukru pochodzenia roślinnego, która reaguje chemicznie z aminokwasami w warstwie rogowej naskórka. Zachodzi wtedy reakcja pod wpływem której bez udziału promieni słonecznych skóra przybiera brązowy kolor. 

Oprócz tego samoopalacz stworzony jest z najwyższej jakości roślinnych wyciągów. Nie jest testowany na zwierzętach i nie posiada składników odzwierzęcych.

Bez szkodliwej chemii, która niestety często dodawana jest do produktów tego typu .

Jak go stosować?

Przed użyciem mocno wstrząśnij. Nałóż produkt równomiernie na oczyszczoną i nawilżoną skórę. Unikaj stosowania w okolicy oczu, ust, błon śluzowych i linii włosów. Unikaj kontaktu z ubraniem. Po zastosowaniu produktu umyj ręce.

Niestety zdjęcie nie oddaje aż tak bardzo efektu po 2h ale na żywo był on widoczny gołym okiem!

Efekty po paru dniach stosowania produktu:

Zachęcam Was do testów na własnej skórze 🙂

Cena katalogowa 169zł / Cena dla klienta preferencyjnego 135,20 zł.
Aby kupić produkt
KLIKNIJ TUTAJ.

Fajeczka na wczasach 😉

Pozdrawiam słonecznie, Karolina.